Starp Negaisu & Sauli

Kāda ir tava svētdienas diena, kad ārā spīd saule, bet ik pa laikam savelkas tumši lietus mākoņi un līst lietus?! Iespejams ka katram no mums būtu sava atbilde, bet šoreiz šeit stāsts par svētdienas pēcpusdienu un Gustu Ošmucnieku.

Gusts Ošmucnieks: “Sestdienas dienā atrodoties Sporta kompleksā 333, pastaigājos pa lielo smilšu kaudzi, kas tur pat blakus lielajam kalnam ir, kur atrodas Dual slalom trase un dirti. Staigāju, un nebiju pamanījis, ka kaudzes viena puse tiek lēnām norakta ar traktoru, lai vestu prom smiltis. Tādā veidā izveidojot interesatu smilšu sienu. No sākuma domāju, ka varētu te forši nolekt lejā ar velo, bet tad sapratu, ka nosēdiens būtu noteikti pa mīkstu, un nekas labs tur nebūtu. Tad ideja bija nobraukt sienu kā wallride, bet tad būtu problēma ar ātruma iegūšanu ieskrējienam, un arī nosēdināšanu varētu traucēt smilšanā sienas apakša. Tad… trīs lietas labas lietas… nāca ideja, ka paņemot tur pat blakus dirtos esošo kickeru varētu lekt uz augšu pa sienu. Tad pusstundas laikā sekoja 3 telefonzvani, un man bija fotogrāfs, auto ar ko pārvest kickeri, kvadracikls ar pilotu… Pārnakšņoju ar šo visu ideju… un tad jau pienāca svētdiena.” 

Kickeris vietā, grābeklis rokā…

Viss sagatavots, lai lektu…

Velo pārbaude pirms ievikšanās. Ar kvadracikla pilotēšanu palīdzēja Ansis Blumbergs, un protams paldies arī jāsaka Wavelet, kas aizdeva kvadru.

Testējam ātrumu un ievikšanos. Bija jāieskrienas līdz pat 65-70km/h lai uzlektu, labi ka bija tur pat no blakus esošā 333 Veikparka rokturis, kas atviegloja turēšanos.

Vēl pēdējās precizitātes un pārrunas, un lekšana varēja sākties…

Dienas galvenā missija bija uztaisīt bildi šajā vietā ar tricku – Suicide nohander

Pateicoties fotogrāfam Kasparam Alksnim, tas arī izdevās, manuprāt nevainojami.

Un protams kā gan bez backflipa

 

Tad radās nelielas tehniskas ķibeles Gusta velosipēdam, un pienāca laiks mainīties, ka uz kvadracikla sēdās Gusts un leca Ansis…

Ansim arī abas rokas atlaist bija missija

 

Un lai arī idejas autors un vaininieks šim pasākumam bija Gusts, tomēr jāatzīst ka dienas bildes statusu iegūst Ansis ar šo bildi…

 

Tāda nu lūk bija šī svētdiena.

Neatlieciet ātrās idejas uz vēlāku laiku, bet rīkojieties un piepildiet tās.

 

Lokācija: Sporta Komplekss 333

Braucēji: Gusts Ošmucnieks & Ansis Blumbergs

Priekš: Troy Lee Designs Latvia

Foto: Kaspars Alksnis

 

Previous

Playground’17 Dual Slalom – pēcvārds

Next

Rezultāti: Latvijas Downhill kauss #3 – Korde

1 Comment

  1. Wooow Bildes jau nice!! Ir ir tādas vasaras dienas- tik romantiskas.

Leave a Reply

© 2020 Downhill.lv Powered by WordPress And Anders Norén