Pateicoties sadarbībai starp Daugavpils domi un veloparku būvkompāniju Velosolutions, 2. Jūnijā, plkst. 16:00, Daugavpils Esplanādes parkā tiks atklāts pirmais veloparks Baltijā, kurā 9000 kvadrātmetros atradīsies četru veidu zonas ar īpaši veidotām trasēm dažādu vecuma grupām un to sportaveidiem, sākot ar bērnu un kalnu velosipēdiem, un beidzot ar skrituļslidām un skrituļdēļiem.

13316783_1192386920785845_4410319106335389840_o

Atklāšanas dienā paredzēta svinīgā atklāšana un sacensības galvenajā ”pumptrack” jeb asfalta velotrasē, kurās varēs piedalīties ikviens intresents ar BMX, MTB, skrituļslidām, skeitbordu/longbordu vai skūteru. Asāku izjūtu meklētājiem būs iespēja mesties iekšā blakus esošajā betona skeitparkā, bet ģimenēm ar bērniem tiks atvēlētas divas pārējās veloparka daļas – piedzīvojumu trase un bērnu zona. Pasākuma laikā veloparkā darbosies vairāki aktivitāšu punkti, kuros bezmaksas varēs izmēģināt dažādus braucamrīkus un iegūt vērtīgus padomus, kā spert pirmos soļus ekstrēmajos sporta veidos.

Pēc atklāšanas veloparks būs brīvi pieejams apmeklētājiem. Ievērojot visu drošības pasākumus un lietojot aizsargepikējumu, jeb kurš cilvēks varēs likt lietā savu gribasspēku un izdomu, lai pilnvērtīgi izmantotu visa veida līkumus un kalniņus, ko sniedz multifunkcionālais veloparks.

Atklāšanas pasākumu atbalsta:
Daugavpils Dome, Daugavpils Sporta pārvalde, Velosolutions, Clockwise Skateshop, leg&go bike, Downhill.lv un Lokal Boards