9. Augustā Ventspilī, Piedzīvojuma parka kalnā, Ghetto Games Festivāla ietvaros jau otro reizi norisinājās MTB Dual Slalom sacensības, kas neskatoties uz slapjajiem un drūmajiem laikapstākļiem pulcēja kopā 42 braucējus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Slapjie laikapstākļi Dual Slalom trasi padarīja dubļainu un slidenu, kas bija papildus grūtības faktors braucējiem nobraukt labi bez kritieniem, bet skatītājiem labs šovs vērojot sīvās cīņas plecu pie pleca, daudzos krietienus, un iespaidīgos lēcienus.

Šajās sacensībās pierādījās ka dalību var ņemt jebkurš braucējs, kas nav svešs ar velo. Dalībnieku vidū tika manīti gan BMX Race jaunie censoņi, gan stabili Downhill braucēji, BMX un MTB Freestyle pārstāvji, dažas Latvijas MTB leģendas un superzvaigznes. Arī vienīgā meitene, kas nenobijās un piedalījās kopā ar džekiem – Linda Butkus.

Toms Miks Andersons – aizvadītā gada dubultuzvaras īpašniekam šogad drusku pietrūka, lai atkārtotu pagājušā gada rezultātu, bet tas viņu neatturēja piedalīties 2 klasēs vienlaicīgi. Ļoti sīva cīņas pusfinālos un finālos gan HT gan FS klasē starp latviešu braucējiem, taču Junioru klasē dominēja lietuvas pārstāvji. Gundars Osis izcīna stabilu uzvaru HT klasē, un pierāda, ka joprojām ir labs braucējs Dual Slalom disciplīnā.

11816273_897556100313638_499642336574606403_o

_DSC8765

Šeit Rezultāti:

Junior
1. Gerardas Kazokas
2. Ignas Vaiciunas
3. Mārtiņš Raimonds Baltgalvis

HT (Hardtail)
1. Gundars Osis
2. Toms Miks Andersons
3. Tālis Liepiņš

FS (Full Suspension)
1. Reinis Mārtiņš Priedītis
2. Toms Miks Andersons
3. Juris Luščenoks

PILNIE REZULTĀTI un SACENSĪBU ANALĪZE