MTB Skola

Jau ilgus gadus cilvēki ir pārvietojušies ar velosipēdu, bet reti kurš to dara, tā, ka riepas neskaras zemei, tā, ka adrenalīna vilnis pārlaižas par kauliem. Mēs piedāvājam pieteikties MTB ekstrēmajai skolai, kurā iegūsi prasmes kontrolēt velosipēdu, justies brīvi gaisā, pārvarēt bailes,iemacīties dažādus trikus, bet tas nav viss…

 

 


Ekstrēmais sports nav tikai balstīts uz “ņem un dari” principa, Tu iepazīsies ar ekstrēma sporta veida kultūru, satiksi līdzīgi domajošus cilvēkus kā ari uzzināsi specifiskas lietas, kas uzlabos Tavas prasmes un zinašanas. Mēs Tevi informēsim par visiem Latvijas un ari ārzemju jaunumiem sakarā ar MTB sportu. Audzināsim raksturu un komunikācijas spējas ar vienādi domājošiem, jo KOPA jautrāk un vieglāk.

Šī nav skola, kur jānoslogo smadzenes, šī ir skola, kurā Tu pats noteiksi, cik tālu esi gatavs parvarēt sevi un, lai pareizi to izdarītu, Tev nāks palīga Latvijā labākie MTB braucēji. Mēs esam kautkas vairāk par subkulturu, mēs esam ģimene, kas ir gatava uzņemt jaunus ģimenes locekļus.

Nav divreiz jādoma, ir jāņem telefons un japiesakās pa tel: 28603540 (Artūrs Čurakovs) vai ari rakstot uz e-pastu info@s-pot.eu

Skolas kalendārs:  Sākot ar SEPTEMBRA mēnesi, KATRU CETURDIENU pulkstens 18:30-20:00 (pusotru stundu) tiekamies iekštelpu skeitparkā Monsterparks. Katra mēneša beigās tiks rīkotas skolas sacensības!
Skolas treniņā ietilpst: Fiziskās nodarbība (staipīšanās, muskuļu vingrinājumi),Skeitparka elementu izbraukšanas tehnikas, triku apgūšana, balanss uz velosipēda, velosipēda kontrole, triku apgūšana un teorētiskā daļa par iepriekš pieminētām tēmām kā arī visu, kas saistīts ar šo sporta veidu. 

Skolas cenas: Mēneša maksa (neskaitot sacensības) 30EUR. Sacensību dalības maksa tiks saskaņota ar skolas apmeklētājiem. Viena treniņa apmeklējums 10EUR. 

Previous

Ghetto Games atskats (Mareks Strods)

Next

Mārtiņš Kapzems un Kārlis Kišuro

3 Comments

 1. Salvis

  Līdz kuram datumam var pieteikties?

  • Arturs

   Pieteikties var līdz pirmajai nodarbībai , kas ir Septembra pirmā ceturdiena

 2. gustavs

  riteņus pašiem savus jaņem

Leave a Reply

© 2020 Downhill.lv Powered by WordPress And Anders Norén