Šā gada 10.augustā Ventspilī, Ghetto Games Festivāla ietvaros, norisināsies pirmās MTB Dual Slalom sacensības Latvijā, kurās dalību ņems braucēji no visas Baltijas. Sacensības solas būt īpaši saspringtas gan braucēju vidū, gan ļoti skatāms arī skatītājiem, jo paralēlā braukšana braucējiem plecu pie plecu, vēl nav bijusi, un tieši tas šo kalnu nobraucienu paveidu padara ļoti unikālu. Arī skatītājiem jāatbalsta savējie sportisti būs, cik vien spēj, jo būs balvas skaļākajiem un orģinļākajam atbalstītājam, kā arī būs iespējas paralēli sacensībām piedalīties dažādos konkursos.

gg_2014_dual_slalom_s

 

MTB Dual Slalom sacensības ir kalnu nobrauciena disciplīna, kur divi braucēji startē reizē par līdzīgi izveidotām paralēlām trasēm, pēc tam mainoties ar trasēm, tālāk tiek tikai viens no diviem braucējiem, kuram ir ātrākais laiks. Līdz uz starta līnijas stājas 2 ātrākie braucēji, lai sacenstos finālbraucienos. Braucēji varēs sacensties 4 dažādās grupās: Juniori, HT, FS un Sievietes.

Sestdienā 9.augustā, no 18:30 – 21:30 braucēji aicināti iepazīties ar trasi,veikt treniņbraucienus un apstiprināt savu dalību sacensībām. Svētdienā, reģistrācija no 12:00- 14:00, 14:00 visu braucēju kvalifikācijas braucieni, un vakarpusē pēc pl 18:00 finālbraucieni vienam pret otru pa diviem lejā pa kalnu.

Piereģistrēties sacensībām jūs variet šeit —> http://www.downhill.lv/registracija/

 

VIDEO, kas dos jums priekšstatu kā tas notiek citur Pasaulē:

Ar sacensību nolikumu variet iepazīties šeit —> DS__Nolikums