18. un 19. augustā Līgatnē norisināsies lielākais un svarīgākais downhill pasākums šosezon. Sacensībās noskaidrosim šī gada Latvijas čempionus sekojošās klasēs: Jaunieši, Juniori, Hobby HT, Bobby FS, Sievietes un Elite.

Braucēji veiks 3 braucienus par speciāli veidotām trasēm, kalna nogāzē. Organizatori braucējiem ir sarūpējuši 1 pilnīgi jaunu trasi, un 2 trases ir izveidotas izmantojot jau iepriekš zināmos elementus, apvienojot ar jaunām un vēl nebrauktām vietām.
18. augusts, sestdiena ir oficiālā treniņu diena, kad braucēji ir aicināti iersties sacensību norises vietā, iepazīties ar trasēm, un droši variet apmesties gan kalna teritorijā, gan tur pat Līgatnē esošajās naktsmītnēs. Vairāk par naktsmītnēm mājaslapā www.ligatne.lv
19. augusts, sacensību diena, kad braucēji apstiprina savu dalību sacensībā, piereģistrējoties, izņemot starta nummurus (tiem kam vēl nav), un veikt obligātos treniņbraucienus pa trasēm. Sacensību sākums pulkstens 12:00. Reģistrācija un treniņu braucienu sākums jau 9:30. Apbalvošana ap 16:00.
Vairāk info par treniņiem, bildes un video mājaslapā www.downhill.lv

 

Reģistrācija