Latvijas DH Kauss #2 – Tukums, TMD

Pirmais Latvijas DH Kausa posms Riekstukalnā noslēdzies, un jau šo nedēļas nogal viss turpinās.

Latvijas DH kausa 2. posms norisināsies Tukumā, mežā pie Melnezera.

Braucēji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas brauks lejā pa 2 trasēm, kā nu kurais, lai sacenstos par godalgotām vietām 6 klasēs: Sievietes, Jaunieši, Juniori, Hobby HT, Hobby FS un Elite.
Tukuma trases jau izsenis ir slavenas ar savu daudzveidību, plašo trašu tīklu, gan ar ātruma elementiem, gan lecieniem, gan arī tehniskākām vietām, tāpēc braucēji, kas izvēlas braukt šeit, katrs spēj atrast trasēs kaut ko tādu kas viņiem DH ir vistuvākais.

Draudzīgās sarunas un apspriešanās, stumjot velo uz startu, ir tikai daļa no pasākuma rutīnas.

Tā pat kā tur pat pie finiša tekošais svētavots, par kuru klīstot nostāsti, ka ja pirms starta iedzerot svētavota dzestro un tīro ūdeni, godalgota vieta esot garentēta.

 

Atbrauc arī tu svētdien 6.maijā, uz Tukuma, izmēģini trases, padzeries svētavota ūdeni, un pavadi labi laiku DH atmosfērā.

 

Reģistrācija (Registration)

 

Sacensības organizē Latvijas Downhill Asociācija sadarbībā ar sporta klubu “Rotos”

Atbalsta: MERA DOG, Veloatlaides.lv, Schwarzkopf, Red Bull

Previous

LDHK #1 – Riekstukalns – VIDEO

Next

Oficiālais VIDEO no Latvijas DH Kausa #1 – Riekstukalns

1 Comment

  1. Beautiful artwork, Elizabeth! It’s great to finally learn so much more about you after having followed you on Twitter for a while! Cambodia & Italy—two great places I love—and I imagine both must be a beautiful place for an artist to do her work. Sounds wonfurdel.Great interview John, thanks!

Leave a Reply

© 2020 Downhill.lv Powered by WordPress And Anders Norén