2012.gada DH sezona sākas, nu jau kā ierasts 2. gadu pēc kārtas, Baldonē, Riekstukalnā.  28. un 29. Aprīlī visi DH braucēji, entuziasti un atbalstītāji gaidīti uz Latvijas DH Kausa 1. Posmu.

 

 

Sacensībās dalību ņems braucēji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, sacenšoties par godalgotajām vietām 6 klasēs: Sieviešu klase, kurā startēs visas daiļā dzimuma pārstāves; Jauniešu klase, kurā brauc visi jaunie censoņi, kuri ir 16 gadus veci un jaunāki; Junioru klase, kurā brauc 17 un 18 gadus veci sportisi; Hobby klase, kura sadalīta HT jeb klasē kurā piedalās braucēji tikai ar priekšējo amortizāciju, un FS, braucēji kuru velosipēdi aprīkoti ar pilnu amortizāciju. Hobby klasē dalību var ņemt jebkurš DH interesents un iesācējs; un protams Elites jeb PRO klase, kurā startē DH profesionāļi, kuri ar šo sportu nodarbojas daudzus gadus un godalgotas vietās ierindojas arī ārzemēs.

Sacensību organizators Latvijas Downhill Asociācija, aicina dalību sacensībās ņemt jebkuru DH interesentu, kurš vēlas varbūt pamēģināt spēkus šajā sporta veidā pirmo reizi, jo trases būs sagatavotas tādā līmenī, lai tās būtu pietiekami interesantas un izbraucamas jebkuram braucējam, gan iesācējam, gan rūdītam PRO braucējam.

Kā atrast Riekstukalnu?  Atradīsi  ŠEIT

Reģistrēšanās sacensībām

Vairāk par sacensībām, nolikumu,  reģistrēšanos, video un foto no Riekstukalna jūs variet atrast mājaslapā www.downhill.lv